Çağdaş Otomotiv...

Firmamız 1990 yılının başlarında İstanbul Çağlayanda, Çağdaş Otomotiv adı altında, küçük bir atölyede faaliyetlerine başladı.

Daha sonraki yıllarda baba mesleğimizi geçmişten gelen tecrübelerle ve almış olduğumuz eğitimlerle yeni nesillere taşıdık. 2000 yılında ismimize yakışır bi şekilde daha çağdaş bir hizmet vermek amacıyla Maslak Atatürk Oto sanayi sitesi 2. kısımdaki yerimize taşındık. Yeni tesisimizde modern ekipmanlar ve elektronik test cihazlarıyla tecrübeli kadromuzun biraraya gelmesi sonucunda yeni nesil araçların sorunlarına daha kolay çözümler üretmeye başladık. Bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin yükselmesi, müşteri memnuniyetimizi günden güne arttırmakta bu da bizim için ayrı bir güven ve onur teşkil etmektedir.

Servisimize gelen araçlarda dikkat ettiğimiz husus arızalı parçalarının tamir olanağının olup olmadığını araştırmak öncelikle onarım imkanlarını kullanarak minimum maliyetlerle maksimum kalite ve güvence üretmektir. Bu sayede yıllardan beri hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin bize addettiği " Aile Tamircimiz" vasfını gururla taşımakta ve Sloganımız olan " Sürekli Güvence" ile vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini arttırma yönünde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.. Saygılarımızla, .

Murat Osmanoğlu ÇAĞDAŞ OTOMOTİV.